Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | METAFORM |
|---|---|
| Séria | ZERO |
| Rozmer | 73x100x96 mm |
| Šírka | 73 mm |
| Výška | 100 mm |
| Hĺbka | 96 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Oceľ, Plast, Zliatina |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Pohár/Držiak kefiek |
| Inštalácia | Vŕtanie |
| Hmotnosť / ks | 0.2110 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8003062096945 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 2 roky |
| Váha | 0.211 |
|---|---|
| Farba | Chróm |
| Šírka | 73 |
| Výška | 100 |
| Hĺbka | 96 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 73x100x96 mm |
| Materiál | Oceľ;Plast;Zliatina |
| Záruka | 2 roky |
| Druh | Pohár/Držiak kefiek |
| Inštalácia | Vŕtanie |
| Tvar | Kruhové |
| séria | zero |
kalkulačka