Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | GEDY |
|---|---|
| Rozmer | 122x376x122 mm |
| Priemer | 122 mm |
| Šírka | 122 mm |
| Výška | 376 mm |
| Hĺbka | 122 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Plast |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | WC kefa |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Hmotnosť / ks | 0.1820 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8003341069332 |
| Taric | 96039091 |
| Záruka | 2 roky |
| Váha | 0.182 |
|---|---|
| Priemer zátky | 122 |
| Farba | Biela |
| Šírka | 122 |
| Výška | 376 |
| Hĺbka | 122 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 122x376x122 mm |
| Materiál | Plast |
| Záruka | 2 roky |
| Druh | WC kefa |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Tvar | Kruhové |
| Priemer | 122 |
kalkulačka