Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | ZEEGRAS |
| Rozmer | 90x90 cm |
| Šírka | 900 mm |
| Výška | 900 mm |
| Farba rámu | Strieborná |
| Materiál | Masiv drevo |
| Typ zrkadla | Zrkadlá v ráme |
| Tvar | Štvorec |
| Hmotnosť / ks | 10.0000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913881909 |
| Taric | 70099200 |
| Záruka | 2 roky |
| Váha | 9.5 |
|---|---|
| Farba | Strieborná |
| Šírka | 900 |
| Výška | 900 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 90x90 cm |
| Materiál | Masiv drevo |
| Typ zrkadla | Zrkadlá v ráme |
| Záruka | 2 roky |
| séria | zeegras |
| Tvar | Štvorec |
| Farba rámu | Strieborná |
kalkulačka