Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Rozmer | 20x20x40 mm |
| Priemer | 20 mm |
| Šírka | 20 mm |
| Výška | 20 mm |
| Hĺbka | 40 mm |
| Farba | Zlato mat |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Háčik |
| Inštalácia | Na zavesenie |
| Výbava | PVD povrchová úprava |
| Hmotnosť / ks | 0.0840 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913964640 |
| Taric | 83025000 |
| Záruka | 12 rokov |
Technológia nanášania tenkých vrstiev naparovaním vo vákuovej komore. Nanášaný materiál sa spája s podkladom na molekulárnej báze. Vďaka tomu sa povrch stane tvrdým, odolným korózii, kyselinám, oteru a vysokým teplotám. Táto technológia je navyše šetrná k životnému prostrediu.
| Priemer zátky | 20 |
|---|---|
| Farba | Zlato mat |
| Šírka | 20 |
| Výška | 20 |
| Hĺbka | 40 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 20x20x40 mm |
| Materiál | Mosadz |
| Záruka | 12 rokov |
| Druh | Háčik |
| Inštalácia | Na zavesenie |
| Výbava | PVD povrchová úprava |
| Tvar | Kruhové |
| Váha | 0.084 |
| Priemer | 20 |
kalkulačka