Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Rozmer | 600x730x125 mm |
| Dĺžka | 600 mm |
| Šírka | 600 mm |
| Výška | 730 mm |
| Hĺbka | 125 mm |
| Farba | Čierna |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Držiak uterákov: viacramenný |
| Inštalácia | Na zavesenie |
| Hmotnosť / ks | 1.7000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913888526 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 12 rokov |
| Váha | 1.7 |
|---|---|
| Farba | Čierna |
| Šírka | 600 |
| Výška | 730 |
| Hĺbka | 125 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 600x730x125 mm |
| Dĺžka | 600 |
| Materiál | Mosadz |
| Záruka | 12 rokov |
| Druh | Držiak uterákov |
| Inštalácia | Na zavesenie |
| Tvar | Kruhové |
kalkulačka