Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Rozmer | 35,5x53 cm |
|---|---|
| Šírka | 355 mm |
| Hĺbka | 530 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Keramika |
| Technológia splachovania | Rimless |
| Objem splachovacej vody | 3,5 l / 5 l |
| Tvar | Klasik |
| Ostatné | WC set |
| Hmotnosť / ks | 45.9600 kg |
| Balenie | 5 ks |
| EAN | 8590913928130 |
| Záruka | 2 roky |
Rimless (NoRim) – toalety bez tradičného oplachového kruhu. Hladký povrch bez dutín a záhybov. Oplachová voda vyteká rozdeľovačom vody iba zo zadnej časti WC misy a vďaka špeciálnemu tvaru keramiky dokonale opláchne vnútorný priestor. Výhodou je ľahká údržba a čistenie WC misy.


Tvar misy umožňuje efektívne a účinné spláchnutie s menším objemom vody a tým šetrí životné prostredie a náklady za vodu.
Úsporné splachovanie je možné použiť s nádržkou s duálnym splachovaním, ktorej vypúšťací ventil umožňuje nastavenie objemu vody od 2 litrov pri malom splachovaní a od 4 litrov pri veľkom splachovaní.
| Farba | Biela |
|---|---|
| Šírka | 355 |
| Hĺbka | 530 |
| Balenie | 5 |
| Rozmer | 35,5x53 cm |
| Materiál | Keramika |
| Tvar | Klasik |
| Výbava | Soft Close (pomalé sklápanie);Easy Take (odnímateľné sedátko);SLIM (tenké);Rimless;WC set |
| Záruka | 2 roky |
| Váha | 44.62 |
| Technológia splachovania | Rimless |
| Objem splachovacej vody | Splachovanie 3 l;Splachovanie 6 l |
| Ostatné | WC set |
kalkulačka