Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Rozmer | 60x26,3x50 cm |
| Šírka | 600 mm |
| Výška | 263 mm |
| Hĺbka | 500 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Polypropylen |
| Prepad | ÁNO |
| Balenie obsahuje | Výpusť, Sifón, Prepadová súprava |
| Hmotnosť / ks | 3.3300 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913882968 |
| Taric | 39249000 |
| Záruka | 2 roky |
Vyniká vysokou rázovou húževnatosťou, je ľahký, zároveň stabilný a s vysokou odolnosťou. Je odolný teplotám do 100 °C, bežným prostriedkom používaným v domácnosti vrátane organických kyselín, bieliacim prostriedkom na báze chlóru, alkoholu a olejom.
| Váha | 3.33 |
|---|---|
| Farba | Biela |
| Šírka | 600 |
| Výška | 263 |
| Hĺbka | 500 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 60x26,3x50 cm |
| Materiál | Polypropylen |
| Prepad | ÁNO |
| Záruka | 2 roky |
| Balenie obsahuje | Sifón;Prepadová súprava |
kalkulačka