Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | MARPLAST |
|---|---|
| Rozmer | 330x330x130 mm |
| Šírka | 330 mm |
| Výška | 330 mm |
| Hĺbka | 130 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Plast |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Držiak toal. papiera |
| Inštalácia | Vŕtanie |
| Hmotnosť / ks | 1.1000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8020090035012 |
| Taric | 39259010 |
| Záruka | 2 roky |
| Váha | 1.1 |
|---|---|
| Farba | Biela |
| Šírka | 330 |
| Výška | 330 |
| Hĺbka | 130 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 330x330x130 mm |
| Materiál | Plast |
| Záruka | 2 roky |
| Inštalácia | Vŕtanie |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Držiak toal. papiera |
kalkulačka