Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Rozmer | 285x370x105 mm |
| Šírka | 285 mm |
| Výška | 370 mm |
| Hĺbka | 105 mm |
| Farba | Nerez mat |
| Materiál | Nerez |
| Tvar | Hranaté |
| Inštalácia | Vŕtanie |
| Hmotnosť / ks | 1.4500 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913126253 |
| Taric | 73249000 |
| Záruka | 2 roky |
| Váha | 1 |
|---|---|
| Farba | Nerez mat |
| Šírka | 285 |
| Výška | 370 |
| Hĺbka | 105 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 285x370x105 mm |
| Materiál | Nerez |
| Záruka | 2 roky |
| Inštalácia | Vŕtanie |
| Tvar | Hranaté |
kalkulačka