Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | MARPLAST |
|---|---|
| Rozmer | 285x400x130 mm |
| Šírka | 285 mm |
| Výška | 400 mm |
| Hĺbka | 130 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Plast |
| Tvar | Hranaté |
| Inštalácia | Vŕtanie |
| Hmotnosť / ks | 1.3950 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8020090016653 |
| Taric | 39259010 |
| Záruka | 2 roky |
| Váha | 1.395 |
|---|---|
| Farba | Biela |
| Šírka | 285 |
| Výška | 400 |
| Hĺbka | 130 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 285x400x130 mm |
| Materiál | Plast |
| Záruka | 2 roky |
| Inštalácia | Vŕtanie |
| Tvar | Hranaté |
kalkulačka