Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | NOFER |
|---|---|
| Rozmer | 118x280x131 mm |
| Šírka | 118 mm |
| Výška | 280 mm |
| Hĺbka | 131 mm |
| Farba | Leštená nerez |
| Materiál | Nerez |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Držiak toal. papiera |
| Inštalácia | Vŕtanie |
| Hmotnosť / ks | 1.2000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8435368802799 |
| Taric | 73249000 |
| Záruka | 2 roky |
| Váha | 1.2 |
|---|---|
| Farba | Leštená nerez |
| Šírka | 118 |
| Výška | 280 |
| Hĺbka | 131 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 118x280x131 mm |
| Materiál | Nerez |
| Záruka | 2 roky |
| Inštalácia | Vŕtanie |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Držiak toal. papiera |
kalkulačka