Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Záruka | 2 roky |
| Výška | 1010 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Nerez |
| Tvar | Kruhové |
| Sprchové stĺpy | Bez batérie |
| Funkcia sprchy | Dážď |
| Rozmer prierezu tyče | Priemer 22 mm |
| Ostatné | AntiCalc, Nastavitelná rozteč uchycení |
| EAN | 8590913877834 |
| Taric | 84248970 |
| Hmotnosť / ks | 2.5100 kg |
| Balenie | 1 ks |
Odolnosť voči usadzovaniu vodného kameňa a ľahké čistenie - stačí pretrieť a vodný kameň odpadne.
| Váha | 2.51 |
|---|---|
| Farba | Chróm |
| Výška | 995 |
| Balenie | 1 |
| Materiál | Nerez |
| Záruka | 2 roky |
| Inštalácia | K batérii |
| Výbava | AntiCalc;Nastavitelná rozteč uchycení |
| Sprchové stĺpy | Bez batérie |
| Tvar | Kruhové |
| Rozmer prierezu tyče | Priemer 22 mm |
| Funkcia sprchy | Dážď |
| Ostatní | AntiCalc;Nastavitelná rozteč uchycení |
| Ostatné | AntiCalc;Nastavitelná rozteč uchycení |
kalkulačka