Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| 3D model | ÁNO |
| Rozmer | 79,5x46 cm |
| Šírka | 795 mm |
| Hĺbka | 460 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Keramika |
| Inštalácia | Nástenné-skrutky, Do nábytku |
| Typ umývadla | Nábytkové umývadlo |
| Počet otvorov pre batériu | 1 otvor |
| Prepad | ÁNO |
| Tvar | Polkruh |
| Hmotnosť / ks | 17.5000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913872310 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| Váha | 18.46 |
|---|---|
| Farba | Biela |
| Šírka | 795 |
| Hĺbka | 460 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 79,5x46 cm |
| Materiál | Keramika |
| Počet otvorov pre batériu | 1 otvor |
| Prepad | ÁNO |
| Tvar | Polkruh |
| Záruka | 2 roky |
| Typ umývadla | Nábytkové umývadlo |
| Inštalácia | Nástenné-skrutky;Do nábytku |
| 3D model | ANO |
kalkulačka