Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Rozmer | 55x290x120 mm |
| Šírka | 55 mm |
| Výška | 290 mm |
| Hĺbka | 120 mm |
| Farba | Nerez mat |
| Materiál | Nerez, Plast |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Dávkovač |
| Inštalácia | Na zapustenie |
| Objem dávkovača | 350 ml |
| Hmotnosť / ks | 0.3290 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913842801 |
| Taric | 84798997 |
| Záruka | 2 roky |
| Váha | 0.32 |
|---|---|
| Farba | Chróm |
| Šírka | 55 |
| Výška | 290 |
| Hĺbka | 120 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 55x290x120 mm |
| Materiál | Nerez;Plast |
| Objem dávkovača | 350 |
| Záruka | 2 roky |
| Druh | Dávkovač |
| Inštalácia | Na zapustenie |
| Tvar | Kruhové |
kalkulačka