Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | NOFER |
|---|---|
| Rozmer | 35,5x13 cm |
| Priemer | 355 mm |
| Šírka | 355 mm |
| Výška | 133 mm |
| Hĺbka | 355 mm |
| Farba | Šedá |
| Materiál | Nerez |
| Inštalácia | Zápustné |
| Typ umývadla | Zápustné umývadlo |
| Počet otvorov pre batériu | Bez otvoru |
| Prepad | NIE |
| Tvar | Kruh |
| Hmotnosť / ks | 0.9000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8435368809033 |
| Taric | 73249000 |
| Záruka | 2 roky |
| Váha | 0.9 |
|---|---|
| Priemer zátky | 355 |
| Farba | Leštená nerez |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 355 mm |
| Materiál | Nerez |
| Počet otvorov pre batériu | Bez otvoru |
| Prepad | NIE |
| Tvar | Kruh |
| Záruka | 2 roky |
| Typ umývadla | Zápustné umývadlo |
| Inštalácia | Zápustné |
| Šírka | 355 |
| Výška | 133 |
| Hĺbka | 355 |
| Priemer | 355 |
kalkulačka