Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | YUKON |
| Rozmer | 120x45 cm |
| Šírka | 1200 mm |
| Hĺbka | 450 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Liaty mramor |
| Inštalácia | Nástenné-konzola |
| Typ umývadla | Dvojumývadlo |
| Počet otvorov pre batériu | 2 otvory |
| Prepad | ÁNO |
| Tvar | Obdĺžnik |
| Balenie obsahuje | Prepadová súprava |
| Hmotnosť / ks | 23.3000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913832031 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 2 roky |
Používa sa na výrobu sprchových vaničiek, vaní, umývadiel i ďalších produktov. Vyrába sa zo zmesi mletého vápenca, sklárskeho piesku, polyesterovej živice a farbív. Výrobky z liateho mramoru sa vyznačujú vysokou pevnosťou, stabilitou a elegantným dizajnom.
| Váha | 23.3 |
|---|---|
| Farba | Biela |
| Šírka | 1200 |
| Hĺbka | 450 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 120x45 cm |
| Materiál | Liaty mramor |
| Počet otvorov pre batériu | 2 otvory |
| Prepad | ÁNO |
| Tvar | Obdĺžnik |
| Záruka | 2 roky |
| Typ umývadla | Dvojumývadlo |
| Inštalácia | Zápustné |
| séria | yukon |
| Balenie obsahuje | Prepadová súprava |
kalkulačka