Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | GEDY |
|---|---|
| Séria | YOSHI |
| Rozmer | 530x510x340 mm |
| Šírka | 530 mm |
| Výška | 510 mm |
| Hĺbka | 340 mm |
| Objem | 87.00 l |
| Farba | Modrá |
| Materiál | Textilné |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Kôš na bielizeň |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Hmotnosť / ks | 1.2800 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8003341302859 |
| Taric | 94038200 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | Modrá |
|---|---|
| Šírka | 530 |
| Výška | 510 |
| Hĺbka | 340 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 530x510x340 mm |
| Objem | 87 |
| Materiál | Textilné |
| Záruka | 2 roky |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Tvar | Hranaté |
| séria | yoshi |
| Váha | 1.28 |
| Druh | Kôš na bielizeň |
kalkulačka