Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | GEDY |
|---|---|
| Rozmer | 370x435x323 mm |
| Šírka | 370 mm |
| Výška | 435 mm |
| Hĺbka | 323 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Oceľ, Plast |
| Tvar | Ostatné tvary |
| Druh | Sprchové sedátko / stolička |
| Nosnosť | 150.0000 kg |
| Hmotnosť / ks | 2.2450 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8003341168196 |
| Taric | 39249000 |
| Záruka | 2 roky |
| Váha | 2.245 |
|---|---|
| Farba | Biela |
| Šírka | 370 |
| Výška | 435 |
| Hĺbka | 323 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 370x435x323 mm |
| Materiál | Oceľ;Plast |
| Záruka | 2 roky |
| Nosnosť | 150 |
| Tvar | Ostatné tvary |
| Druh | Sprchové sedátko / stolička |
kalkulačka