Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| 3D model | ÁNO |
| Výška | 357 mm |
| Farba | Gun metal |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Dizajn |
| Inštalácia | Stojankové |
| Druh ovládania | Kohútik |
| Výška výtoku | 254 mm |
| Ostatné | Otočné ramienko |
| Hmotnosť / ks | 1.3750 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913117039 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 rokov |
| Farba | Čierna mat |
|---|---|
| Výška | 357 |
| Balenie | 1 |
| Materiál | Mosadz |
| Záruka | 6 rokov |
| Inštalácia | Stojankové |
| Druh ovládania | Kohútik |
| Ostatné | Otočné ramienko |
| Tvar | Dizajn |
| Výška výtoku | 254 |
| 3D model | ÁNO |
| Váha | 1.375 |
kalkulačka