Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | X-STEEL |
| Rozmer | 600x55x130 mm |
| Dĺžka | 600 mm |
| Šírka | 600 mm |
| Výška | 55 mm |
| Hĺbka | 130 mm |
| Farba | Nerez mat |
| Materiál | Nerez, Sklo |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Polička |
| Inštalácia | Vŕtanie |
| Hmotnosť / ks | 1.6970 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913128639 |
| Taric | 73249000 |
| Záruka | 10 rokov |
| Váha | 0.5 |
|---|---|
| Farba | Nerez mat |
| Šírka | 600 |
| Výška | 55 |
| Hĺbka | 130 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 600x55x130 mm |
| Dĺžka | 600 |
| Materiál | Nerez;Sklo |
| Záruka | 10 rokov |
| Druh | Polička |
| Inštalácia | Vŕtanie / lepenie |
| Tvar | Kruhové |
| séria | x-steel |
kalkulačka