Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | RIDDER |
|---|---|
| Rozmer | 30x400x62 mm |
| Šírka | 30 mm |
| Výška | 400 mm |
| Hĺbka | 62 mm |
| Farba | Čierna |
| Materiál | Nerez |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Háčik, Držiak uterákov: kruh |
| Inštalácia | Lepenie, Vŕtanie |
| Hmotnosť / ks | 0.3880 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 4006956188270 |
| Taric | 73249000 |
| Záruka | 10 rokov |
| Farba | Čierna |
|---|---|
| Šírka | 30 |
| Výška | 400 |
| Hĺbka | 62 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 30x400x62 mm |
| Materiál | Nerez |
| Záruka | 10 rokov |
| Druh | Háčik;Držiak uterákov: jednoramenný |
| Inštalácia | Vŕtanie |
| Tvar | Hranaté |
| Váha | 0.388 |
kalkulačka