Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | X-SQUARE |
| Rozmer | 105x130x123 mm |
| Šírka | 105 mm |
| Výška | 130 mm |
| Hĺbka | 123 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Ostatné |
| Inštalácia | Lepenie, Vŕtanie |
| Hmotnosť / ks | 0.3000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913126420 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 10 rokov |
| Váha | 0.2 |
|---|---|
| Farba | Chróm |
| Šírka | 105 |
| Výška | 130 |
| Hĺbka | 123 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 105x130x123 mm |
| Materiál | Mosadz |
| Záruka | 10 rokov |
| Druh | Ostatné |
| Inštalácia | Vŕtanie / lepenie |
| Tvar | Hranaté |
| séria | x-square |
kalkulačka