Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | X-ROUND |
| Rozmer | 230x280x430 mm |
| Priemer | 200 mm |
| Dĺžka | 300 mm |
| Šírka | 230 mm |
| Výška | 280 mm |
| Hĺbka | 430 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Kozmetické zrkadielko |
| Inštalácia | Vŕtanie |
| Hmotnosť / ks | 1.0500 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913127007 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 2 roky |
| Váha | 1.2 |
|---|---|
| Priemer zátky | 200 |
| Farba | Chróm |
| Šírka | 230 |
| Výška | 280 |
| Hĺbka | 430 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 230x280x430 mm |
| Dĺžka | 300 |
| Materiál | Mosadz |
| Záruka | 2 roky |
| Inštalácia | Vŕtanie |
| Tvar | Kruhové |
| séria | x-round |
| Priemer | 180 |
| Druh | Kozmetické zrkadielko |
kalkulačka