Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | X-ROUND |
| Rozmer | 90x365x90 mm |
| Priemer | 90 mm |
| Šírka | 90 mm |
| Výška | 365 mm |
| Hĺbka | 90 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Nerez |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | WC kefa |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Údržba | Podľa odporúčaní |
| Hmotnosť / ks | 0.8000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913127656 |
| Taric | 96039091 |
| Záruka | 2 roky |
Pre zachovanie estetickej kvality výrobku sa odporúča čistiť povrch výrobkov (kúpeľňových doplnkov, stojanov a ďalších), iba mäkkou handričkou a vodou. Zároveň sa odporúča vždy po použití utrieť povrch do sucha, aby na povrchu nezostávali kvapky vody, ktoré by sa následne mohli začať usadzovať vo forme vodného kameňa.
Na čistenie sa nesmú používať abrazívne prostriedky ani agresívne čistiace prostriedky.
| Priemer zátky | 90 |
|---|---|
| Farba | Biela |
| Šírka | 90 |
| Výška | 365 |
| Hĺbka | 90 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 90x365x90 mm |
| Materiál | Nerez |
| Záruka | 10 rokov |
| Druh | WC kefa |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Tvar | Kruhové |
| Údržba | Podľa odporúčaní |
| séria | x-round |
| Váha | 0.8 |
| Priemer | 90 |
kalkulačka