Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | X-ROUND |
| Rozmer | 110x55x105 mm |
| Šírka | 110 mm |
| Výška | 55 mm |
| Hĺbka | 105 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Mosadz, Sklo |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Mydeľnička |
| Inštalácia | Lepenie, Vŕtanie |
| Údržba | Podľa odporúčaní |
| Hmotnosť / ks | 0.4760 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913128387 |
| Taric | 70139900 |
| Záruka | 2 roky |
Pre zachovanie estetickej kvality výrobku sa odporúča čistiť povrch výrobkov (kúpeľňových doplnkov, stojanov a ďalších), iba mäkkou handričkou a vodou. Zároveň sa odporúča vždy po použití utrieť povrch do sucha, aby na povrchu nezostávali kvapky vody, ktoré by sa následne mohli začať usadzovať vo forme vodného kameňa.
Na čistenie sa nesmú používať abrazívne prostriedky ani agresívne čistiace prostriedky.
| Farba | Biela |
|---|---|
| Šírka | 110 |
| Výška | 55 |
| Hĺbka | 105 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 110x55x105 mm |
| Materiál | Mosadz;Sklo |
| Záruka | 10 rokov |
| Druh | Mydeľnička |
| Inštalácia | Vŕtanie / lepenie |
| Tvar | Kruhové |
| Údržba | Podľa odporúčaní |
| séria | x-round |
| Váha | 0.57 |
kalkulačka