Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | X-ROUND |
| Rozmer | 140x155x80 mm |
| Šírka | 140 mm |
| Výška | 155 mm |
| Hĺbka | 80 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Držiak toal. papiera |
| Inštalácia | Lepenie, Vŕtanie |
| Údržba | Podľa odporúčaní |
| Hmotnosť / ks | 0.4400 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913128318 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 2 roky |
Pre zachovanie estetickej kvality výrobku sa odporúča čistiť povrch výrobkov (kúpeľňových doplnkov, stojanov a ďalších), iba mäkkou handričkou a vodou. Zároveň sa odporúča vždy po použití utrieť povrch do sucha, aby na povrchu nezostávali kvapky vody, ktoré by sa následne mohli začať usadzovať vo forme vodného kameňa.
Na čistenie sa nesmú používať abrazívne prostriedky ani agresívne čistiace prostriedky.
| Farba | Biela |
|---|---|
| Šírka | 140 |
| Výška | 155 |
| Hĺbka | 80 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 140x155x80 mm |
| Materiál | Mosadz |
| Záruka | 10 rokov |
| Druh | Držiak toal. papiera |
| Inštalácia | Vŕtanie / lepenie |
| Tvar | Kruhové |
| Údržba | Podľa odporúčaní |
| séria | x-round |
| Váha | 0.44 |
kalkulačka