Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | X-ROUND |
| Rozmer | 115x45x31 mm |
| Šírka | 115 mm |
| Výška | 45 mm |
| Hĺbka | 31 mm |
| Farba | Čierna |
| Materiál | Nerez |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Dvojháčik |
| Inštalácia | Lepenie |
| Údržba | Podľa odporúčaní |
| Balenie obsahuje | 3M lepiaca páska |
| Hmotnosť / ks | 0.2000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913127427 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 2 roky |
Pre zachovanie estetickej kvality výrobku sa odporúča čistiť povrch výrobkov (kúpeľňových doplnkov, stojanov a ďalších), iba mäkkou handričkou a vodou. Zároveň sa odporúča vždy po použití utrieť povrch do sucha, aby na povrchu nezostávali kvapky vody, ktoré by sa následne mohli začať usadzovať vo forme vodného kameňa.
Na čistenie sa nesmú používať abrazívne prostriedky ani agresívne čistiace prostriedky.
| Farba | Čierna |
|---|---|
| Šírka | 115 |
| Výška | 45 |
| Hĺbka | 31 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 115x45x31 mm |
| Materiál | Nerez |
| Záruka | 2 roky |
| Druh | Háčik |
| Inštalácia | Lepenie |
| Tvar | Kruhové |
| Údržba | Podľa odporúčaní |
| séria | x-round |
| Váha | 0.2 |
| Balenie obsahuje | 3M lepiaca páska |
kalkulačka