Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | X-ROUND |
| Rozmer | 655x55x120 mm |
| Dĺžka | 655 mm |
| Šírka | 655 mm |
| Výška | 55 mm |
| Hĺbka | 120 mm |
| Farba | Zlato mat |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Držiak uterákov: viacramenný |
| Inštalácia | Vŕtanie |
| Výbava | PVD povrchová úprava |
| Hmotnosť / ks | 0.7390 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913127717 |
| Taric | 73249000 |
| Záruka | 2 roky |
Technológia nanášania tenkých vrstiev naparovaním vo vákuovej komore. Nanášaný materiál sa spája s podkladom na molekulárnej báze. Vďaka tomu sa povrch stane tvrdým, odolným korózii, kyselinám, oteru a vysokým teplotám. Táto technológia je navyše šetrná k životnému prostrediu.
| Farba | Zlato |
|---|---|
| Šírka | 655 |
| Výška | 55 |
| Hĺbka | 120 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 655x55x120 mm |
| Dĺžka | 655 |
| Materiál | Mosadz |
| Záruka | 10 rokov |
| Druh | Držiak uterákov |
| Inštalácia | Vŕtanie / lepenie |
| Výbava | PVD povrchová úprava |
| Tvar | Kruhové |
| séria | x-round |
| Váha | 0.739 |
kalkulačka