Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | X-ROUND |
| Rozmer | 300x55x130 mm |
| Dĺžka | 300 mm |
| Šírka | 300 mm |
| Výška | 55 mm |
| Hĺbka | 130 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Polička |
| Inštalácia | Vŕtanie |
| Hmotnosť / ks | 0.9500 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913128080 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 10 rokov |
| Váha | 1.92 |
|---|---|
| Farba | Chróm |
| Šírka | 300 |
| Výška | 55 |
| Hĺbka | 130 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 300x55x130 mm |
| Dĺžka | 300 |
| Materiál | Mosadz |
| Záruka | 10 rokov |
| Druh | Polička |
| Inštalácia | Vŕtanie / lepenie |
| Tvar | Kruhové |
| séria | x-round |
kalkulačka