Váš nákupný košík je prázdny
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | X-ROUND |
| Rozmer | 55x55x40 mm |
| Priemer | 55 mm |
| Šírka | 55 mm |
| Výška | 55 mm |
| Hĺbka | 40 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Držiak poličky |
| Inštalácia | Vŕtanie |
| Hmotnosť / pár | 0.2700 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913127045 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 10 rokov |
| Váha | 0.44 |
|---|---|
| Priemer zátky | 55 |
| Farba | Chróm |
| Šírka | 55 |
| Výška | 55 |
| Hĺbka | 40 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 55x55x40 mm |
| Materiál | Mosadz |
| Záruka | 10 rokov |
| Druh | Držiak poličky |
| Inštalácia | Vŕtanie / lepenie |
| Tvar | Kruhové |
| séria | x-round |
| Priemer | 55 |