Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | X-ROUND |
| Rozmer | 136x151x83 mm |
| Šírka | 136 mm |
| Výška | 151 mm |
| Hĺbka | 83 mm |
| Farba | Čierna |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Držiak toal. papiera |
| Inštalácia | Vŕtanie |
| Údržba | Podľa odporúčaní |
| Hmotnosť / ks | 0.5060 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913929939 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 10 rokov |
Pre zachovanie estetickej kvality výrobku sa odporúča čistiť povrch výrobkov (kúpeľňových doplnkov, stojanov a ďalších), iba mäkkou handričkou a vodou. Zároveň sa odporúča vždy po použití utrieť povrch do sucha, aby na povrchu nezostávali kvapky vody, ktoré by sa následne mohli začať usadzovať vo forme vodného kameňa.
Na čistenie sa nesmú používať abrazívne prostriedky ani agresívne čistiace prostriedky.
| Farba | Čierna |
|---|---|
| Šírka | 136 |
| Výška | 151 |
| Hĺbka | 83 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 136x151x83 mm |
| Materiál | Mosadz |
| Záruka | 10 rokov |
| Druh | Držiak toal. papiera |
| Inštalácia | Vŕtanie |
| Tvar | Kruhové |
| Údržba | Podľa odporúčaní |
| séria | x-round |
| Váha | 0.286 |
kalkulačka