Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | X-ROUND |
| Rozmer | 55x175x85 mm |
| Šírka | 55 mm |
| Výška | 175 mm |
| Hĺbka | 85 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Dávkovač |
| Inštalácia | Lepenie, Vŕtanie |
| Objem dávkovača | 150 ml |
| Hmotnosť / ks | 0.5280 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913127151 |
| Taric | 84798997 |
| Záruka | 10 rokov |
| Váha | 0.65 |
|---|---|
| Farba | Chróm |
| Šírka | 55 |
| Výška | 175 |
| Hĺbka | 85 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 55x175x85 mm |
| Materiál | Mosadz |
| Objem dávkovača | 150 |
| Záruka | 10 rokov |
| Druh | Dávkovač |
| Inštalácia | Vŕtanie / lepenie |
| Tvar | Kruhové |
| séria | x-round |
kalkulačka