Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | X-ROUND |
| Rozmer | 98x377x98 mm |
| Šírka | 98 mm |
| Výška | 377 mm |
| Hĺbka | 98 mm |
| Farba | Meď mat |
| Materiál | Oceľ |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | WC kefa |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Hmotnosť / ks | 0.3330 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913128981 |
| Taric | 96039091 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | Meď |
|---|---|
| Šírka | 98 |
| Výška | 377 |
| Hĺbka | 98 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 98x377x98 mm |
| Materiál | Oceľ |
| Záruka | 2 roky |
| Druh | WC kefa |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Tvar | Kruhové |
| séria | x-round |
| Váha | 0.333 |
kalkulačka