Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | X-ROUND |
| Rozmer | 470x65x90 mm |
| Šírka | 470 mm |
| Výška | 65 mm |
| Hĺbka | 90 mm |
| Farba | Čierna |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Madlo |
| Inštalácia | Vŕtanie |
| Nosnosť | 120.0000 kg |
| Údržba | Podľa odporúčaní |
| Hmotnosť / ks | 0.5000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913125423 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 2 roky |
Pre zachovanie estetickej kvality výrobku sa odporúča čistiť povrch výrobkov (kúpeľňových doplnkov, stojanov a ďalších), iba mäkkou handričkou a vodou. Zároveň sa odporúča vždy po použití utrieť povrch do sucha, aby na povrchu nezostávali kvapky vody, ktoré by sa následne mohli začať usadzovať vo forme vodného kameňa.
Na čistenie sa nesmú používať abrazívne prostriedky ani agresívne čistiace prostriedky.
| Farba | Čierna |
|---|---|
| Šírka | 470 |
| Výška | 65 |
| Hĺbka | 90 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 470x65x90 mm |
| Materiál | Mosadz |
| Záruka | 2 roky |
| Druh | Madlo |
| Inštalácia | Vŕtanie |
| Nosnosť | 120 |
| Tvar | Kruhové |
| Údržba | Podľa odporúčaní |
| séria | x-round |
| Váha | 0.5 |
kalkulačka