Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | BRUCKNER |
|---|---|
| Rozmer | 46x27 cm |
| Šírka | 460 mm |
| Hĺbka | 270 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Keramika |
| Inštalácia | Nástenné-skrutky |
| Typ umývadla | Umývadielko (malé) |
| Počet otvorov pre batériu | 1 otvor |
| Prepad | NIE |
| Tvar | Polkruh |
| Hmotnosť / ks | 9.2500 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913119699 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | Biela |
|---|---|
| Šírka | 460 |
| Hĺbka | 270 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 46x27 cm |
| Materiál | Keramika |
| Počet otvorov pre batériu | 1 otvor |
| Prepad | NIE |
| Tvar | Polkruh |
| Záruka | 2 roky |
| Typ umývadla | Umývadielko (malé) |
| Inštalácia | Nástenné-skrutky |
| Váha | 9.25 |
kalkulačka