Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | GEDY |
|---|---|
| Séria | WILMA |
| Rozmer | 122x30 mm |
| Priemer | 122 mm |
| Šírka | 122 mm |
| Výška | 30 mm |
| Hĺbka | 122 mm |
| Farba | Zelená |
| Materiál | Keramika |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Mydeľnička |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Hmotnosť / ks | 0.2850 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8003341306109 |
| Taric | 69120081 |
| Záruka | 2 roky |
| Priemer zátky | 122 |
|---|---|
| Farba | Zelená |
| Šírka | 122 |
| Výška | 30 |
| Hĺbka | 122 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 122x30 mm |
| Materiál | Keramika |
| Záruka | 2 roky |
| Druh | Mydeľnička |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Tvar | Kruhové |
| Váha | 0.36 |
| séria | wilma |
| Priemer | 122 |
kalkulačka