Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | BRUCKNER |
|---|---|
| Šírka | 50 mm |
| Výška | 50 mm |
| Hĺbka | 12 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Nerez |
| Hmotnosť / ks | 0.1300 kg |
| EAN | 8590913979262 |
| Taric | 73269098 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | Biela |
|---|---|
| Šírka | 50 |
| Výška | 50 |
| Hĺbka | 12 |
| Materiál | Nerez |
| Záruka | 2 roky |
| Váha | 0.13 |
kalkulačka