Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | GSI |
|---|---|
| 3D model | ÁNO |
| Rozmer | 38x59 cm |
| Šírka | 380 mm |
| Hĺbka | 590 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Keramika |
| Technológia splachovania | SwirlFlush |
| Objem splachovacej vody | 3 l / 4,5 l |
| Tvar | Klasik |
| Ostatné | ExtraGlaze, Skryté uchytenie, CleanWash bidetová sprška, S diaľkovým ovládaním |
| Hmotnosť / ks | 38.0120 kg |
| Balenie | 2 ks |
| EAN | 8057729350512 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
SwirlFlush® - toalety bez tradičného oplachového kruhu. Patentovaný extrémne tichý splachovací systém od spoločnosti GSI namieri vodu jednotným smerom na okraje keramiky. Inováciu vo splachovanie predstavuje vodný vír, ktorý zaistí optimálne a tiché spláchnutie misy.
Absencia tradičného splachovacieho kruhu pod okrajom misy v kombinácii s glazúrou Extraglaze®, ktorá dodáva keramike dokonale hladký povrch a pôsobivý lesk, zaisťuje maximálnu hygienu a zníženie námahy pri čistení WC. Samozrejmosťou je duálny systém splachovania s množstvom vody 3 alebo 4,5 l.

Extrémne tichý: Splachovací systém SwirlFlush® s hlučnosťou iba 64 dB je extrémne tichý počas splachovania.
Tvar misy umožňuje efektívne a účinné spláchnutie s menším objemom vody a tým šetrí životné prostredie a náklady za vodu.
Úsporné splachovanie je možné použiť s nádržkou s duálnym splachovaním, ktorej vypúšťací ventil umožňuje nastavenie objemu vody od 2 litrov pri malom splachovaní a od 4 litrov pri veľkom splachovaní.
Antibakteriálna glazúra Extraglaze® antibacterial je obohatená o ióny striebra a titánu. Aplikuje sa na produkty už počas výrobného procesu pred vypálením, čím je zaručený jej trvalý účinok. Extraglaze® antibacterial dodáva keramike dokonale hladký povrch, vysoký lesk, antibakteriálny účinok a ochranu proti vápenným usadeninám. Povrch Extraglaze® antibacterial je štandardne aplikovaný na všetky výrobky spoločnosti GSI.
Bežná glazuraTechnológia CleanWash (integrovaná hygiena) zaisťuje pohodlné používanie vďaka bidetovej tryske integrovanej do WC misy. Integrovaný systém bidetových trysiek zvyšuje komfort hygieny pri používaní WC. Ovládacia batéria (umožňuje voľbu teploty vody) alebo ventil (len studená voda) sa podľa typu bidetovej spršky umiestňuje na stenu alebo je k dispozícii inštalovaný priamo na WC mise.
| Farba | Biela |
|---|---|
| Šírka | 380 |
| Hĺbka | 590 |
| Balenie | 2 |
| Rozmer | 38x59 cm |
| Materiál | Keramika |
| Tvar | Klasik |
| Výbava | S diaľkovým ovládaním;CleanWash bidetová sprška;Skryté uchytenie;ExtraGlaze |
| Záruka | 2 roky |
| Technológia splachovania | SwirlFlush |
| Objem splachovacej vody | Splachovanie 3 l;Splachovanie 4,5 l |
| 3D model | ÁNO |
| Váha | 38.012 |
| Ostatné | ExtraGlaze;S diaľkovým ovládaním;CleanWash bidetová sprška;Skryté uchytenie |
kalkulačka
