Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Rozmer | 35,5x50 cm |
| Šírka | 355 mm |
| Hĺbka | 500 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Keramika |
| Technológia splachovania | Standard |
| Objem splachovacej vody | 4 l / 6 l |
| Tvar | Klasik |
| Ostatné | WC set |
| Hmotnosť / ks | 32.8900 kg |
| Balenie | 5 ks |
| EAN | 8590913875007 |
| Záruka | 2 roky |
| Váha | 32.89 |
|---|---|
| Farba | Biela |
| Šírka | 355 |
| Hĺbka | 500 |
| Balenie | 5 |
| Rozmer | 35,5x50 cm |
| Materiál | Keramika |
| Tvar | Klasik |
| Výbava | WC set |
| Záruka | 2 roky |
| Technológia splachovania | Standard |
| Objem splachovacej vody | Splachovanie 3 l;Splachovanie 6 l |
| Ostatné | WC set |
kalkulačka