Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | CREAVIT |
|---|---|
| Rozmer | 36,5x39,4x54 cm |
| Šírka | 365 mm |
| Výška | 394 mm |
| Hĺbka | 540 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Keramika |
| Technológia splachovania | Standard |
| Objem splachovacej vody | 4 l / 6 l |
| Tvar | Klasik |
| Ostatné | Odpad spodný |
| Balenie neobsahuje | WC sedátko, Kotviaca sada |
| Hmotnosť / ks | 17.4500 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8698531120728 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| Váha | 17.45 |
|---|---|
| Farba | Biela |
| Šírka | 365 |
| Hĺbka | 540 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 36,5x39,4x54 cm |
| Materiál | Keramika |
| Tvar | Klasik |
| Výbava | Odpad spodný |
| Záruka | 2 roky |
| Výška | 394 |
| doprava príplatok | 29 |
| Technológia splachovania | Standard |
| Balenie neobsahuje | WC sedátko |
| Objem splachovacej vody | Splachovanie 4,5 l;Splachovanie 6 l |
| Ostatné | Odpad spodný |
kalkulačka