Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | GEDY |
|---|---|
| Rozmer | 91x377x91 mm |
| Priemer | 91 mm |
| Šírka | 91 mm |
| Výška | 377 mm |
| Hĺbka | 91 mm |
| Farba | Čierna |
| Materiál | Nerez |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | WC kefa |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Hmotnosť / ks | 0.5140 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8003341278680 |
| Taric | 96039091 |
| Záruka | 2 roky |
| Váha | 0.412 |
|---|---|
| Priemer zátky | 91 |
| Farba | Čierna |
| Šírka | 91 |
| Výška | 377 |
| Hĺbka | 91 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 91x377x91 mm |
| Materiál | Nerez |
| Záruka | 2 roky |
| Druh | WC kefa |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Tvar | Kruhové |
| Priemer | 91 |
kalkulačka