Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | GEDY |
|---|---|
| Rozmer | 97x410x97 mm |
| Priemer | 97 mm |
| Šírka | 97 mm |
| Výška | 410 mm |
| Hĺbka | 97 mm |
| Farba | Bronz |
| Materiál | Nerez |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | WC kefa |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Hmotnosť / ks | 1.2150 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8003341166956 |
| Taric | 96039091 |
| Záruka | 10 rokov |
| Váha | 1.215 |
|---|---|
| Priemer zátky | 97 |
| Farba | Bronz |
| Šírka | 97 |
| Výška | 410 |
| Hĺbka | 97 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 97x410x97 mm |
| Materiál | Nerez |
| Záruka | 10 rokov |
| Druh | WC kefa |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Tvar | Kruhové |
| Priemer | 97 |
kalkulačka