Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | WAVE |
| 3D model | ÁNO |
| Rozmer | 20x45x47,6 cm |
| Šírka | 200 mm |
| Výška | 450 mm |
| Hĺbka | 478 mm |
| Farba | Hnedá |
| Dekor | Dub cuneo |
| Možnosti farebného prevedenia | Podľa vzorkovníka |
| Materiál | MDF/lamino |
| Inštalácia | Závesné na stenu |
| Typ skrinky | Otvorená |
| Hmotnosť / ks | 13.5000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913113222 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
Cenová skupina A príplatok 0%
Cenová skupina B príplatok 30%
Dodacia lehota skupiny B je 6 týždňov.
| Farba | Hnedá |
|---|---|
| Šírka | 200 |
| Výška | 450 |
| Hĺbka | 476 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 20x45x47,6 cm |
| Materiál | MDF/lamino |
| Dekor | Dub cuneo |
| Typ skrinky | Otvorená |
| Záruka | 2 roky |
| Možnosti farebného prevedenia | Podľa vzorkovníka |
| Inštalácia | Závesné na stenu |
| 3D model | ÁNO |
| Váha | 13.5 |
| séria | wave |
kalkulačka
















