Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | WAVE |
| 3D model | ÁNO |
| Rozmer | 30x45x47,6 cm |
| Šírka | 300 mm |
| Výška | 450 mm |
| Hĺbka | 478 mm |
| Farba | Šedá |
| Dekor | Dub strieborný |
| Možnosti farebného prevedenia | Podľa vzorkovníka |
| Materiál | MDF/lamino |
| Inštalácia | Závesné na stenu |
| Typ skrinky | Dvierka |
| Smer otvárania | Univerzálne |
| Výbava | Spomaľovacie pánty, Bezúchytkové otváranie |
| Hmotnosť / ks | 16.0000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913113253 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
Cenová skupina A príplatok 0%
Cenová skupina B príplatok 30%
Cenová skupina C príplatok 50%
akákoľvek farba podľa vzorkovníka RAL alebo NCS v lesklom alebo matnom prevedení
Dodacia lehota skupin B a C je 6 týždňov.
Inštalácia s ľavým alebo pravým otváraním dverí.
Nábytok je vybavený mechanizmom spomaľovacích pántov u dvierok. Stačí dvierka len ľahko postrčiť a ony sa už samy dovrou.
Nábytok je vybavený systémom "Push to open" firmy Hettich alebo systémom TIP-ON firmy Blum - bezúchytkové čelá a dvierka na komfortné otváranie bez úchytky. Stačí na ne len krátko zľahka ťuknúť. Na zatvorenie na čelo alebo dvere ľahučky zatlačte
| Farba | Šedá |
|---|---|
| Šírka | 300 |
| Výška | 450 |
| Hĺbka | 476 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 30x45x47,6 cm |
| Materiál | MDF/lamino |
| Dekor | Dub strieborný |
| Výbava | Spomaľovacie pánty;Bezúchytkové otváranie |
| Typ skrinky | Dvierka |
| Záruka | 2 roky |
| Možnosti farebného prevedenia | Podľa vzorkovníka |
| Smer otvárania | Univerzálne |
| Inštalácia | Závesné na stenu |
| 3D model | ÁNO |
| Váha | 16 |
| séria | wave |
kalkulačka
























