Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | TEPLÁ DLAŽBA - WARM TILES |
| Rozmer | 63,9 m |
| Dĺžka | 63900 mm |
| Príkon | 600.00 W |
| Hmotnosť / ks | 2.1000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913821448 |
| Taric | 85162999 |
| Záruka | 2 roky |
| Váha | 2.1 |
|---|---|
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 63,9 m |
| Príkon | 600 |
| Záruka | 10 rokov |
| séria | teplá dlažba - warm tiles |
| Dĺžka | 63900 |
kalkulačka