Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | TEPLÁ DLAŽBA - WARM TILES |
| Rozmer | 18,9 m |
| Dĺžka | 18900 mm |
| Príkon | 200.00 W |
| Hmotnosť / ks | 1.0800 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913821417 |
| Taric | 85162999 |
| Záruka | 2 roky |
| Váha | 1.08 |
|---|---|
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 18,9 m |
| Príkon | 200 |
| Záruka | 10 rokov |
| séria | teplá dlažba - warm tiles |
| Dĺžka | 18900 |
kalkulačka