Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | TEPLÁ DLAŽBA - WARM TILES |
| Dĺžka | 15200 mm |
| Šírka | 500 mm |
| Príkon | 1210.00 W |
| Hmotnosť / ks | 4.0500 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913821578 |
| Taric | 85162999 |
| Záruka | 2 roky |
| Váha | 4.05 |
|---|---|
| Šírka | 500 |
| Balenie | 1 |
| Dĺžka | 15200 |
| Príkon | 1210 |
| Záruka | 10 rokov |
| séria | teplá dlažba - warm tiles |
kalkulačka