Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | KERASAN |
|---|---|
| Séria | WALDORF |
| Záruka | 2 roky |
| Rozmer | 37x33,5x55 cm |
| Šírka | 370 mm |
| Výška | 335 mm |
| Hĺbka | 550 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Keramika |
| Technológia splachovania | Standard |
| Objem splachovacej vody | 4 l / 6 l |
| Tvar | Retro |
| Balenie neobsahuje | WC sedátko |
| EAN | 8034125977444 |
| Taric | 69109000 |
| Hmotnosť / ks | 19.3300 kg |
| Balenie | 1 ks |
| Váha | 19.33 |
|---|---|
| Farba | Biela |
| Šírka | 370 |
| Hĺbka | 550 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 37x33,5x55 cm |
| Materiál | Keramika |
| Tvar | Retro |
| Záruka | 2 roky |
| séria | waldorf |
| Výška | 335 |
| Technológia splachovania | Standard |
| Balenie neobsahuje | WC sedátko |
| Objem splachovacej vody | Splachovanie 4,5 l;Splachovanie 6 l |
kalkulačka