Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | KERASAN |
|---|---|
| Séria | WALDORF |
| Rozmer | 37x42x65 cm |
| Šírka | 370 mm |
| Výška | 420 mm |
| Hĺbka | 650 mm |
| Farba | Čierna |
| Materiál | Keramika |
| Technológia splachovania | Standard |
| Objem splachovacej vody | 4 l / 6 l |
| Tvar | Retro |
| Ostatné | Odpad spodný, Odpad zadný |
| Balenie neobsahuje | WC sedátko, Kotviaca sada |
| Hmotnosť / ks | 43.7100 kg |
| Balenie | 4 ks |
| EAN | 8590913906367 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | Čierna |
|---|---|
| Šírka | 370 |
| Výška | 420 |
| Hĺbka | 650 |
| Balenie | 4 |
| Rozmer | 37x42x65 cm |
| Materiál | Keramika |
| Tvar | Retro |
| Výbava | Odpad spodný;Odpad zadný |
| Záruka | 2 roky |
| Technológia splachovania | Standard |
| séria | waldorf |
| Váha | 43.71 |
| Balenie neobsahuje | WC sedátko |
| Objem splachovacej vody | Splachovanie 6 l |
| Ostatné | Odpad spodný;Odpad zadný |
kalkulačka