Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | GSI |
|---|---|
| Séria | CLASSIC |
| Rozmer | 37x41,5x54 cm |
| Šírka | 370 mm |
| Výška | 415 mm |
| Hĺbka | 540 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Keramika |
| Technológia splachovania | Standard |
| Objem splachovacej vody | 4 l / 6 l |
| Tvar | Retro |
| Ostatné | Odpad spodný |
| Balenie neobsahuje | WC sedátko, Kotviaca sada |
| Hmotnosť / ks | 43.4000 kg |
| Balenie | 3 ks |
| EAN | 8590913906398 |
| Záruka | 2 roky |
| Váha | 29.4 |
|---|---|
| Farba | Biela |
| Balenie | 4 |
| Rozmer | 37x41,5x54 cm |
| Materiál | Keramika |
| Tvar | Retro |
| Výbava | Odpad spodný |
| Záruka | 2 roky |
| séria | classic |
| Šírka | 370 |
| Výška | 415 |
| Hĺbka | 540 |
| Technológia splachovania | Standard |
| Balenie neobsahuje | WC sedátko;Montážna sada |
| Objem splachovacej vody | Splachovanie 4,5 l |
| Ostatné | Odpad spodný |
kalkulačka